Tazemě – o co vlastně jde?

26. dubna 2016 v 21:50 | B. |  TAZEMĚ
TAZEMĚ.

Tak tohle je prosím výmysl ze střední školy, z nudy o volných hodinách, z nudy na oboru, kdy nás nebavilo nic jiného, než s kamarádkou vymýšlet postavy a sepisovat jejich charakteristiky.

To je naše Tazemě. Planeta plná roztodivných věcí, nelogických, zvláštních, hloupých. Směšných?

Už dlouho předlouho jsem se dokopávala k tomu, nenechat vcelku dlouhý soubor ve wordu jen tak zahnívat v počítači. Párkrát jsem dostala odvahu na to se alespoň začíst do začátku, nebo opravit pár hrubek, překlepů. Nikdy mě to ale nijak nechytlo za srdce s touhou někam to posunout. A o to se tedy snažím teď, přivést téměř mrtvý rozepsaný příběh opět k životu, a pokud si najde alespoň hrstku čtenářů, ráda dopíšu nějakou další slátaninu k tomu. Nějakou slušivou záplatu na rádoby konec.

Teď byste měli být lehce v obraze a v očekávání pro dalších pár dní, až se tu objeví něcojako první kapitola. Část. Prostě prvních pár hloupých vět.

Ještě něco málo k takovému entrée:

Vyhoštěni z rodné planety, s bílým chundelatým králíčkem v hlavě - místo myšlenek. Chroupá mrkev a vesele poskakuje. Vůbec ho nezajímá to, že letí v nejnovější kosmické lodi někam do neznáma. Dlouho, daleko, do temna. Je rád za oranžovou mrkev. Je vůbec skutečná?

Je tady něco skutečné?

Je tady někdo?

Haló.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vivi Vivi | 27. dubna 2016 v 18:09 | Reagovat

Jsem zvědavá ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama