Toto byste měli vědět

27. února 2016 v 23:55 | B. |  VZHŮRU NOHAMA
Chci vám říct, že veškeré texty, které jsem zde zveřejnila a nadále zveřejňovat budu, jsou staré. Jedná se o básničky a různá vypravování z konce základní školy a začátku střední školy, takže momentálně o dílka i 6 let stará (pokud mě už úplně neoputila moje matematická část mozku).

V nynější době jsem v dosti pokročilé krizi a začínám na sobě pociťovat strach ze psaní. Bojím se, že se v tom zklamu. Že nedokončím povídku tak, jak jsem si představovala, že báseň se nebude rýmovat tak, jak jsem doufala. Bojím se, že to, co napíšu, bude moct někdo přečíst a udělá si obrázek o tom, jaká jsem. U starých věcí je mi to jedno, to byly stavy a nálady, které proběhly před několika lety.

Moc doufám, že díky vám, čtenářům, v sobě najdu ztracenou chuť psát. Pokud vás některé mé věci nadchnou, budu mít pak důvod, proč se snažit a nenosit si všechno v hlavě ve švech praskající.

A až nastane čas, že začnu přidávat svoji aktuální tvorbu, dovolím si vás o tom informovat :)

B.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 28. února 2016 v 17:58 | Reagovat

Neměj vůbec strach. I já znám ten pocit, kdy si myslím, že mě nápady a psaní celkově opustilo. Když už jednou píšeš básně/povídky atd., pořád tuto "vlastnost" budeš mít...je to něco jako když se naučíš na kole..pak už to nikdy nezapomeneš.
Když se ti nebude chtít psát, nepiš. Přijde to samo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama